Katalog 2018

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Polecane strony

Zanęty

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Zanęta BAIT-TECH BIG CARP METHOD MIX KRILL & TUNA 2kg
Cena: 30,70 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH BIG CARP METHOD MIX KRILL & TUNA 2kg

BIG CARP METHOD MIX KRILL & TUNA jest zanętą silnie przyciągającą ryby. Aminokwasowy profil zanęty ściąga ryby z daleka i stymuluje je do żerowania. Głównymi składnikami zanęty są mączki rybne z dodatkiem mączki z krilla i tuńczyka, które tworzą razem niezwykle atrakcyjną i stymulującą żerowanie mieszankę zanętową. Wabiącą rolę spełniają aminokwasy, takie jak: alanina, arginina, glicyna, licyna, metonina, prolina, walina, tauryna, izoleucyna i lecyna. Zawiera dużą ilość protein, ma wysokie wartości odżywcze.

Zanęta BAIT-TECH BIG CARP METHOD MIX SWEET COCONUT 2kg
Cena: 30,70 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH BIG CARP METHOD MIX SWEET COCONUT  2kg

BIG CARP METHOD MIX SWEET COCONUT jest zanętą silnie przyciągającą ryby. Aminokwasowy profil zanęty ściąga ryby z daleka i stymuluje je do żerowania. Wabiącą rolę spełniają aminokwasy, takie jak: alanina, arginina, glicyna, licyna, metonina, prolina, walina, tauryna, izoleucyna i lecyna które tworzą razem niezwykle atrakcyjną mieszankę zanętową. Zawiera dużą ilość protein, ma wysokie wartości odżywcze.

Zanęta BAIT-TECH BIG CARP METHOD MIX TIGER & PEANUT 2kg
Cena: 30,70 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH BIG CARP METHOD MIX TIGER & PEANUT 2kg

BIG CARP METHOD MIX TIGER & PEANUT jest zanętą silnie przyciągającą ryby. Aminokwasowy profil zanęty ściąga ryby z daleka i stymuluje je do żerowania. Wabiącą rolę spełniają aminokwasy, takie jak: alanina, arginina, glicyna, licyna, metonina, prolina, walina, tauryna, izoleucyna i lecyna które tworzą razem niezwykle atrakcyjną mieszankę zanętową. Zawiera dużą ilość protein, ma wysokie wartości odżywcze.

Zanęta BAIT-TECH BIG CARP POLONI METHOD MIX 2kg
Cena: 30,70 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH BIG CARP POLONI METHOD MIX 2kg

Najnowsza zanęta firmy Bait-Tech. Opracowana w oparciu o składniki kulek POLONI, czyli mieszankę 8 tajemnych ziół i przypraw. Zanęta POLONI sprawdzi się idealnie w chłodnych porach roku kiedy ryba jest bardziej ostrożna podczas brań. Skutecznie wabi duże okazy karpii oraz amurów.

Zanęta BAIT-TECH ENVY GREEN HEMP & HALIBUT 2kg
Cena: 30,30 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH ENVY GREEN HEMP & HALIBUT  2kg

Niezwykle skuteczna zanęta na bazie mielonych peletów z halibuta i najwyższej jakości ziaren konopii. Pracuje dość intensywnie i doskonale wabi duże leszcze i karpie. Idealna przy połowie na Metodę. Kolor: zielony.

Zanęta BAIT-TECH ENVY HEMP & HALIBUT 2kg
Cena: 30,30 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH ENVY HEMP & HALIBUT  2kg

Niezwykle skuteczna zanęta na bazie mielonych peletów z halibuta i najwyższej jakości ziaren konopii. Pracuje dość intensywnie i doskonale wabi duże leszcze i karpie. Idealna przy połowie na Metodę. Kolor: naturalny jasno-brązowy.

Zanęta BAIT-TECH F1 GROUNDBAIT MIX 2kg
Cena: 30,70 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH F1 GROUNDBAIT MIX 2kg

Zanęta zaprojektowana i dostosowana do potrzeb nowoczesnego połowu w łowiskach komercyjnych. BAIT-TECH FR GROUNDBAIT MIX jest pakowana wraz ze zmielonym pelletem XPAND i czystą mączką rybną. Efekt końcowy tworzy komercyjny rybny mix atrakcyjny dla wszystkich gatunków, szczególnie karpia i leszcza. To kompletna mieszanka która oferuje obfite wabienie.

Zanęta BAIT-TECH HALIBUT MARINE METHOD MIX
Cena: 30,70 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH HALIBUT MARINE METHOD MIX

Karpie, brzany i liny uwielbiają tę zanętę. Zawiera ona najwyższej jakości przetworzone mączki rybne oraz mączkę z halibuta. Ponadto zanęta ta jest nasączona olejkami rybnymi , co sprawia, że całość doskonale wabi ryby.

Zanęta BAIT-TECH KARMA GROUNDBAIT 1kg
Cena: 17,70 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH KARMA GROUNDBAIT 1kg

Bardzo szybko rozpadająca się zanęta i posiada świetne składniki wabiące. Doskonale nadaje się do łowienia w wodach komercyjnych. Zawiera mączki rybne, białka mięsne oraz biszkopty. Dzięki dodaniu mączek mięsnych z dodatkiem wątroby KARMA jest doskonała przy połowie karpi, leszczy i linów. Nie ma drugiej takiej zanęty na rynku. Idealnie nadaje się na zestaw skrócony oraz do method feeder.

Zanęta BAIT-TECH KULT SWEET FISHMEAL 2kg
Cena: 30,70 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH KULT SWEET FISHMEAL 2kg

Zanęta zaprojektowana pod kątem łowisk komercyjnych z dużą obsada karpia oraz ich hybryd oraz, a także wszelkich drobnych ryb. Zawiera ona niezwykle skuteczną mączkę rybną GPS90 oraz melasę. Całość dopełnia sekretna mieszanka ziół. Sprawdzona w różnych sytuacjach zanęta zawodnicza.

Zanęta BAIT-TECH MOJO GROUNDBAIT 1kg
Cena: 17,30 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH MOJO GROUNDBAIT 1kg

MOJO to jedna z najlepszych zanęt typu stick mix i zanęt do rakiety z dostępnych na rynku. Dzięki niej złowiono niezliczoną ilość karpi na wyspach i we Francji. Każdy wędkarz łowiący duże ryby na łowiskach komercyjnych musi ją mieć. Zawiera naturalne składniki które silnie wabią ryby. Idealnie nadaje się na zestaw skrócony oraz do method feeder.

Zanęta BAIT-TECH N-TICE MEAT MIX GROUNDBAIT 1kg
Cena: 16,70 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH N-TICE MEAT MIX GROUNDBAIT 1kg

N-Tice to jedyna w swoim rodzaju mieszanka czystych białek mięsnych z dodatkiem mączek oraz specjalnych składników, które świetnie wabią naszą zdobycz. Zanęta idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju stick miksów i metody. Bardzo dobrze komponuje się z wszelkimi mięsnymi przynętami i pelletami. Dobrze wabi karpie, leszcze, brzany.

Zanęta BAIT-TECH OMEN BREAM GROUNDBAIT 2kg
Cena: 30,70 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH OMEN BREAM GROUNDBAIT 2kg

Dzięki zanęcie Omen łowienie leszczy nigdy nie było takie proste! Zanęta przeznaczona jest do połowu leszczy i drobnych ryb. Jest bardzo uniwersalna i może być stosowana zarówno przy nęceniu kulami, jak i koszyczkiem zanętowym. Dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki składników zanęta długo utrzymuje ryby w łowisku, a intensywny zapach (czosnku) wabi ryby z dużych odległości.

Zanęta BAIT-TECH PRO FEEDER GROUNDBAIT 1kg
Cena: 17,70 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH PRO FEEDER GROUNDBAIT 1kg

Bardzo dobrze pracująca zanęta, doskonale nadaje się do łowienia na feedera. W jej skład wchodzą mączki rybne, aminokwasy, białka mięsne i biszkopty, dzięki którym jest bardziej puszysta i lekka. Jest to najnowsza propozycja firmy Bait-Tech na sezon 2017. Zanęta posiada wiele składników, które zostały dokładnie i skrupulatnie przetestowane pod względem łowienia na metody gruntowe.

Do wyboru w opcjach dwie wersje kolorystyczne:

Wersja NATURAL o barwie jasnobrązowej.

Wersja DARK o ciemnej barwie.

Zanęta BAIT-TECH SPECIAL G DARK / GOLD / GREEN GROUNDBAIT 1kg
Cena: 23,85 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH SPECIAL G  DARK / GOLD / GREEN GROUNDBAIT 1kg

Zanęta Special G to seria najbardziej popularnych zanęt na bazie mączek rybnych z dostępnych na rynku. Głównym ich składnikiem jest wysokobiałkowa mączka rybna GPS90. Cechuje się bardzo wysokim współczynnikiem rozpuszczania w wodzie i ma charakterystyczny wyrazisty zapach, który doskonale wabi ryby.

Do wyboru w opcjach trzy wersje kolorystyczne: DARKGOLDGREEN

 

Zanęta BAIT-TECH SUPER METHOD MIX 1kg
Cena: 14,60 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH SUPER METHOD MIX 1kg

Wysokiej jakości zanęta w niezwykle atrakcyjnej cenie. Zanęta SUPER METHOD MIX zawiera mieszankę słodkich ziół i przypraw, która jest uwielbiana przez karpie oraz inne gatunki ryb. Dzięki zawartości konopi, witamin, karmelu oraz orzechów kokosowych zanęta jest łatwa w przygotowaniu, szybko pracuje i jest idealna do łowienia z koszyczkiem zanętowym, szczególnie przy połowie na metodę. Nadaje się również do nęcenia na zestaw skrócony. Zanęta w kolorze naturalnym.

Zanęta BAIT-TECH SUPER METHOD MIX RED 1kg
Cena: 14,60 zł
szt.
Zanęta BAIT-TECH SUPER METHOD MIX RED 1kg

Wysokiej jakości zanęta w niezwykle atrakcyjnej cenie. Zanęta SUPER METHOD MIX zawiera mieszankę słodkich ziół i przypraw, która jest uwielbiana przez karpie oraz inne gatunki ryb. Dzięki zawartości konopi, witamin, karmelu oraz orzechów kokosowych zanęta jest łatwa w przygotowaniu, szybko pracuje i jest idealna do łowienia z koszyczkiem zanętowym, szczególnie przy połowie na metodę. Nadaje się również do nęcenia na zestaw skrócony. Zanęta w kolorze czerwonym.

Zanęta LORPIO METHOD FEEDER BLACK HALIBUT & HEMP
Cena: 8,90 zł 12,00 zł
szt.
Zanęta LORPIO METHOD FEEDER BLACK HALIBUT & HEMP

LORPIO METHOD FEEDER GROUNDBAIT BLACK HALIBUT & HEMP.

Mielony pellet BLACK HALIBUT z prażonymi, mielonymi konopiami, mączka ryb morskich i olej rybny. Karpie uwielbiają proteiny i potrzebują ich do szybkiego przyrostu, dlatego zanęty wysoko proteinowe są tak skuteczne. Zanęta uwalnia białko i atraktory, tworząc chmurę zapachowo-smakową. Ciemny kolor zanęty dobry na wczesną wiosnę i jesień lub łowiska z czystą, klarowną wodą. Zanęta sprawdzi się też na łowiska, gdzie jasne zanęty nie zdają egzaminu.  Wszystkie zanęty do method feeder wymagają odpowiedniego nawilżenia. Aby uatrakcyjnić zanętę zalecamy mieszanie z drobnymi pelletami. Optymalna ilość wody na 700 g zanęty to 400 ml. 20% PROTEIN. Opakowanie 700g.

  • promocja
Zanęta LORPIO METHOD FEEDER GOLDEN SALMON
Cena: 8,90 zł 12,00 zł
szt.
Zanęta LORPIO METHOD FEEDER GOLDEN SALMON

LORPIO METHOD FEEDER GROUNDBAIT GOLDEN SALMON.

Proteinowa zanęta do method feeder z dodatkiem mączki łososiowej, oleju rybnego, pelletu RED KRILL. Zanęta pracuje przy samym dnie, bez składników unoszących się nad dnem. Jasny dobrze widoczny kolor, aromat oraz smak wabi karpie dokładnie w punkt gdzie znajduje się Wasza przynęta. Dodatek drobnego pelletu w kontrastowym do zanęty i dna czerwonym kolorze podnosi jej skuteczność i dłużej utrzymuje ryby w łowisku. Aby uatrakcyjnić zanętę zalecamy mieszanie z drobnymi pelletami. Optymalna ilość wody na 700 g zanęty to 400 ml. 22% PROTEIN. Opakowanie 700g.

  • promocja
Zanęta LORPIO METHOD FEEDER GREEN BETAINE & HEMP
Cena: 8,90 zł 12,00 zł
szt.
Zanęta LORPIO METHOD FEEDER GREEN BETAINE & HEMP

LORPIO METHOD FEEDER GROUNDBAIT GREEN BETAINE & HEMP.

Wysoko proteinowa zanęta do method feeder. Zawiera mielony pellet GREEN BETAINE, mielone prażone konopie, mączkę rybną, olej rybny. Zanęta pracuje w pobliżu dna, a mielone, prażone ziarna konopi delikatnie unoszą się nad dnem. Skuteczna na wszystkich łowiskach od wcześniej wiosny do późnej jesieni, na karpie, leszcze, liny, karasie. Wszystkie zanęty do method feeder wymagają odpowiedniego nawilżenia. Aby uatrakcyjnić zanętę zalecamy mieszanie z drobnymi pelletami. Optymalna ilość wody na 700 g zanęty to 400 ml. 22% PROTEIN. Opakowanie 700g.

  • promocja

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

RABATY

od 150 zł  -  399 zł  -  4  %

od 400 zł

 -  999 zł -  5,5  %
od 1000 zł  - ......... -  7  %

 

Sklep internetowy Shoper.pl