Katalog 2018

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Polecane strony

WYNIKI Z ZAWODÓW

 

 

KAŻDY ZAWODNIK, TRENER LUB OSOBA TOWARZYSZĄCA MUSI DOSTARCZYĆ PRZED ZAWODAMI WYPEŁNIONE I PODPISANE (OBUSTRONNE) OŚWIADCZENIE (ANKIETA COVID-19 ORAZ RODO) DO ORGANIZATORA ZAWODÓW NA KAŻDY DZIEŃ (TURĘ ZAWODÓW) OSOBNO.

KLIKNIJ NA PONIŻSZE LINKI, WYDRUKUJ I WYPEŁNIJ.

ANKIETA COVID-19

RODO - ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 

Zawody spławikowe MEGA Match This CUP 2020

WYNIKI TUR ELIMINACYJNYCH:

Wyniki I TURY MEGA Match This CUP 2020 (16.02.2020r)

UKŁAD RYB W STANOWISKACH (Aleksandrów 16.02.2020r)

Wyniki II TURY MEGA Match This CUP 2020 (07.06.2020r) 

Wyniki III TURY MEGA Match This CUP 2020 (11.07.2020r)

Wyniki IV TURY MEGA Match This CUP 2020 (12.07.2020r)

 

KLASYFIKACJA GENERALNA:

KLASYFIKACJA GENERALNA PO III TURACH (3 NAJLEPSZE TURY DO FINAŁU)

KLASYFIKACJA GENERALNA PO IV TURACH DO CYKLU GRAND PRIX (4 NAJLEPSZE TUR) 

 

 

 

Rozpoczęcie sezonu 2020 - spławik.

Rozpoczęcie sezonu 2020

 

VII Puchar internetowego sklepu MatchThis.pl

KLASYFIKACJA GENERALNA PO II TURACH:

https://www.dropbox.com/s/ub9ummol0k0cey1/Puchar%20sklepu%20podsumowanie.pdf?dl=0

I Tura

https://www.dropbox.com/s/ulh28fgexr5evqm/Puchar%20sklepu%20d1.pdf?dl=0

II Tura

https://www.dropbox.com/s/bxzesvqx7vynf8j/Puchar%20sklepu%20d2.pdf?dl=0

 

FINAŁ MEGA Match This CUP 2019

KLASYFIKACJA GENERALNA PO II TURACH:

https://www.dropbox.com/s/k11rbp83donjafn/Fina%C5%82%202019.pdf?dl=0

I Tura

https://www.dropbox.com/s/snpi8z9l1u2dyyt/Fina%C5%82%201.pdf?dl=0

II Tura

https://www.dropbox.com/s/fy7wqvbkaxadl3g/Fina%C5%82%202.pdf?dl=0

 

 

ZAWODY WLS MEGA Match This CUP 2019.

KLASYFIKACJA GENERALNA:

KLASYFIKACJA GENERALNA PO III TURACH (3 NAJLEPSZE TURY DO FINAŁU):

https://www.dropbox.com/s/gdwp373bntmlxp4/Warszawska%20Liga%20Sp%C5%82awikowa%20Mega%20Match%20This%20Cup%20%202019%2016.10%20trzy%20starty%20v.2.pdf?dl=0

 

KLASYFIKACJA GENERALNA PO V TURACH DO CYKLU GRAND PRIX (5 NAJLEPSZYCH TUR):

https://www.dropbox.com/s/5ao3t8al4dvkyzd/Warszawska%20Liga%20Sp%C5%82awikowa%20Mega%20Match%20This%20Cup%20%202019%2016.10%20pi%C4%99%C4%87%20start%C3%B3w.pdf?dl=0

 

ELIMINACJE:

WYNIKI I TURY ELIMINACYJNEJ (13.04.2019r):

https://www.dropbox.com/s/06z2n7z6gy85s1i/Wykrot%201.pdf?dl=0

WYNIKI II TURY ELIMINACYJNEJ (14.04.2019r):

https://www.dropbox.com/s/snwbto8vhr5fh58/Wykrot%202.pdf?dl=0

WYNIKI III TURY ELIMINACYJNEJ (19.05.2019r):

https://www.dropbox.com/s/6uj9x11h5s4vqz5/Warszawska%20Liga%20Sp%C5%82awikowa%202019%20Kobia%C5%82ka%20%282%29.pdf?dl=0

WYNIKI IV TURY ELIMINACYJNEJ (14.09.2019r):

https://www.dropbox.com/s/hd5e42d1q5u505q/%C5%81oje%20-%20sobota.pdf?dl=0

WYNIKI V TURY ELIMINACYJNEJ (15.09.2019r):

https://www.dropbox.com/s/t27jbcbyaq6u84s/%C5%81oje%20-%20niedziela.pdf?dl=0

WYNIKI VI TURY ELIMINACYJNEJ (28.09.2019r):

https://www.dropbox.com/s/a9ag87yyr5i0sik/Warszawska%20Liga%20Sp%C5%82awikowa%20Mega%20Match%20This%20Cup%20%202019%20Aleksandr%C3%B3w%201.pdf?dl=0

WYNIKI VII TURY ELIMINACYJNEJ (28.09.2019r):

https://www.dropbox.com/s/5ibtzqo2bzsv4kg/Warszawska%20Liga%20Sp%C5%82awikowa%20Mega%20Match%20This%20Cup%20%202019%2017.10%20Aleksandr%C3%B3w%20II.pdf?dl=0

 

KLASYFIKACJE:

KLASYFIKACJA PO II TURACH:

https://www.dropbox.com/s/9jzspl9zepbe898/Warszawska%20Liga%20Sp%C5%82awikowa%202019.pdf?dl=0

KLASYFIKACJA PO III TURACH:

https://www.dropbox.com/s/vls4cdipdmvrmys/Warszawska%20Liga%20Sp%C5%82awikowa%202019%20%282%29.pdf?dl=0

KLASYFIKACJA PO V TURACH:

https://www.dropbox.com/s/zdubowcj15yu27l/Warszawska%20Liga%20Sp%C5%82awikowa%20Mega%20Match%20This%20Cup%20%202019%20GENERAL%2019.09.pdf?dl=0

KLASYFIKACJA PO VI TURACH:

https://www.dropbox.com/s/dgnoxo9mlzpgf3n/Warszawska%20Liga%20Sp%C5%82awikowa%20Mega%20Match%20This%20Cup%20%202019%2030.09%20general.pdf?dl=0

KLASYFIKACJA PO VII TURACH:

https://www.dropbox.com/s/zgziptvliyjk4x5/Warszawska%20Liga%20Sp%C5%82awikowa%20Mega%20Match%20This%20Cup%20%202019%2016.10%20siedem%20start%C3%B3w%20v.2.pdf?dl=0

 

 

Zawody "ROZPOCZĘCIE SEZONU SPŁAWIKOWEGO 2019"

- 24.02.2019r.

WYNIKI:

https://www.dropbox.com/s/4m7d5v480zdz5z1/Rozpocz%C4%99cie%20sezonu%202019.pdf?dl=0&fbclid=IwAR1Li5DP05rTVC6fkSS3R0yjtUzB6619RPG3-XrXK7MshMovU4h8U2emWl0

 

Zawody spławikowe MEGA MATCH THIS

- VI PUCHAR SKLEPU 24-25.11.2018r.

WYNIKI:

https://www.dropbox.com/s/n77hka067i6e87y/MEGA%20Match%20This%202018.pdf?dl=0

 

 

MEGA FINAŁ WLS Match This 2018 

WYNIKI:

https://www.dropbox.com/s/ptvcph1zytgxqsw/MT%202018%20-%20Zestawienie.pdf?dl=0

 

 

ZAWODY WLS Match This 2018.

 

KLASYFIKACJA GENERALNA PO III TURACH (3 NAJLEPSZE TURY DO FINAŁU):

https://www.dropbox.com/s/j9u9gutfu7fcy3g/WLS_MatchThis_20181021_3TURY.pdf?dl=0

KLASYFIKACJA GENERALNA PO V TURACH DO CYKLU GRAND PRIX:

https://www.dropbox.com/s/oi18odnyxrq2zre/WLS_MatchThis_20181021_5TUR.pdf?dl=0 

KLASYFIKACJA GENERALNA PO VI TURACH (LOSOWANIE ZWROTU WPISOWEGO ZA SZEŚĆ TUR DLA JEDNEJ OSOBY):

https://www.dropbox.com/s/q2jrvl7fqw4s2qu/WLS_MatchThis_20181021_6TUR.pdf?dl=0

 

 

WYNIKI VI TURY ELIMINACYJNEJ (03.09.2018):

SEKTOR A. 

1 - NIEWIADOMSKI ARTUR - 6845.

2 - SYGA STANISŁAW - 5820.

3 - PUŚCION DARIUSZ - 5235.

4 - PUŁTORAK JAN - 5195.

5,5 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER - 4870.

5,5 - GAŁĄZKA ŁUKASZ - 4870.

7 - ANTONOWICZ JAROSŁAW - 4410.

8 - WOŹNIAK MACIEJ - 3860.

9 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ - 3820.

10 - GOS FILIP - 3725.

11 - SMAL MARIUSZ - 3025.

SEKTOR B. 

1 - ŚMIETANKA KAROL - 4110.

2 - PAMIĘTA JAKUB - 3895.

3 - KURCZYŃSKI MARIUSZ - 3675.

4 - KALITA PRZEMYSŁAW - 3670.

5 - KRUKOWSKI SZYMON - 3505.

6 - KORYTOWSKI ZBIGNIEW - 3260.

7 - LASKOWSKI ADAM - 3215.

8 - GOŁĘBIEWSKI PIOTR - 3080.

9 - WIŚNIEWSKI MACIEJ - 2845.

10 - KURPIEWSKI RAFAŁ - 2590.

11 - PTASIŃSKI PAWEŁ - 2585.

12 - POGORZELEC TOMASZ - 2065.

SEKTOR C. 

1 - KALMUS ŁUKASZ - 4745.

2 - LISIAK MARCIN - 3235.

3 - KUPISZ MAREK - 3055.

4 - PEŁKA PAWEŁ - 3030.

5 - FOŁTYN ARTUR - 3005.

6 - BARTCZAK JAN - 2910.

7 - WRÓBEL SYLWESTER - 2735.

8 - FILIPEK KAMIL - 2285.

9 - GRZYBOWSKI MACIEJ - 2080.

10 - OSTROWSKI MICHAŁ - 1890.

11 - MALICKI PAWEŁ - 1530.

SEKTOR D. 

1 - KOWALSKI MARCIN - 4620.

2 - OLEWNIK KAMIL - 4485.

3 - KRAWCZYK ŁUKASZ - 4290.

4 - CHŁOPECKI PIOTR - 4255.

5 - WIRASZKA MARIUSZ - 3990.

6 - JADWISZCZAK ANDRZEJ - 3690.

7 - TARKA ARIEL - 3630.

8 - WIRASZKA ROBERT - 3430.

9 - MIKOŁAJCZAWSKI MAREK - 2315.

10 - FLISEK ADAM - 2035.

11 - BOROWICZ ZBIGNIEW - 1825.

 

WYNIKI V TURY ELIMINACYJNEJ (03.09.2018):

SEKTOR A. 

1 - PARCHAN RADOSŁAW - 3015.

2 - FOŁTYN ARTUR - 2045.

3 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER - 1975.

4 - ŚMIETANKA KAROL - 1790.

5 - NIEWIADOMSKI ARTUR - 1510.

6 - WIRASZKA MARIUSZ - 1505.

7 - KUREK ŁUKASZ - 1430.

8 - FILIPEK KAMIL - 1160.

9 - PALMOWSKI EMILIAN - 1155.

10 - KUPISZ MAREK - 1080.

11 - KLIMCZAK RAFAŁ - 1040.

12 - SYGA STANISŁAW - 925.

13 - LASKOWSKI ADAM - 900.

SEKTOR B. 

1 - KALMUS ŁUKASZ - 2450.

2 - KALITA PRZEMYSŁAW - 2415.

3 - BOROWICZ ZBIGNIEW - 2225.

4 - WOŹNIAK MACIEJ - 1425.

5 - KURPIEWSKI RAFAŁ - 1380.

6,5 - KURCZYŃSKI MARIUSZ - 1300.

6,5 - PUŁTORAK JAN - 1300.

8 - DUTKOWSKI PAWEŁ - 1245.

9 - GOŁĘBIEWSKI PIOTR - 1230.

10 - PEŁKA PAWEŁ - 1145.

11 - MALICKI PAWEŁ - 1090.

12 - OSTROWSKI MICHAŁ - 945.

SEKTOR C. 

1 - CHŁOPECKI PIOTR - 3500.

2 - PTASIŃSKI PAWEŁ - 2455.

3 - JADWISZCZAK ANDRZEJ - 2175.

4 - GRZYBOWSKI MACIEJ - 1990.

5 - BASAJ SŁAWOMIR - 1765.

6 - LEWKOWICZ MARCIN - 1740.

7 - SUŁEK MARIUSZ - 1630.

8 - BARTCZAK JAN - 1435.

9 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ - 1290.

10 - FLISEK ADAM - 1195.

11 - ANTONOWICZ JAROSŁAW - 1185.

12 - BIELIŃSKI PIOTR - 1120.

13 - KOWALSKI MARCIN - 1115.

 

WYNIKI IV TURY ELIMINACYJNEJ (17.06.2018):

SEKTOR A. 

1 - NIEWIADOMSKI ARTUR - 10260.

2 - PIETRZAK JACEK - 6945.

3 - KUPISZ MAREK - 3885.

4 - WRÓBEL SYLWESTER - 3860.

5 - PALMOWSKI EMILIAN - 3020.

6 - KOWALSKI MARCIN - 2900.

7 - PUŚCION DARIUSZ - 2175.

8 - ŁAZIŃSKI MACIEJ - 2105.

9 - OSTROWSKI MICHAŁ - 2030.

10 - SYGA STANISŁAW - 1785.

11 - KORYTOWSKI ZBIGNIEW - 1505.

12 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK - 1165.

13 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ - 1080.

SEKTOR B. 

1 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER - 3520.

2 - SMAL MARIUSZ - 2550.

3 - BRZEZOWSKI MICHAŁ - 2465.

4 - PUŁTORAK JAN - 2140.

5 - MACIAK TOMASZ - 2095.

6 - OLEWNIK KAMIL - 1800.

7 - MALICKI PAWEŁ - 1525.

8 - ANTONOWICZ JAROSŁAW - 1465.

9 - LASKOWSKI ADAM - 1420.

10 - DUTKOWSKI PAWEŁ - 1375.

11 - KURCZYŃSKI MARIUSZ - 1295.

12 - DZIERŻANOWSKI TOMASZ - 905.

13 - GOS FILIP - 850.

SEKTOR C. 

1 - LISIAK MARCIN - 3810.

2 - FILIPEK KAMIL - 3610.

3 - PTASIŃSKI PAWEŁ - 2895.

4 - WIŚNIEWSKI MACIEJ - 2640.

5 - BOROWICZ ZBIGNIEW - 2145.

6 - POGORZELEC TOMASZ - 2135.

7 - ZDUNEK PRZEMYSŁAW - 1905.

8 - PARCHAN RADOSŁAW - 1590.

9 - WITOS ARKADIUSZ - 1565.

10 - KLIMCZAK RAFAŁ - 1500.

11 - FOLTYN ARTUR - 1290.

12 - BIELIŃSKI PIOTR - 1160.

13 - ZIELIŃSKI SŁAWOMIR - 925.

SEKTOR D. 

1 - KALMUS ŁUKASZ - 5595.

2 - KRAWCZYK ŁUKASZ - 5210.

3 - ŚMIETANKA KAROL - 4220.

4 - KOŁAKOWSKI KONRAD - 3800.

5 - KURPIEWSKI RAFAŁ - 3630.

6 - WIELECHOWSKI KACPER - 3430.

7 - WOŹNIAK MACIEJ - 2970.

8 - KWIATKOWSKI KAMIL - 2290.

9 - KRUKOWSKI SZYMON - 2225.

10 - KALITA PRZEMYSŁAW - 2205.

11 - FLISEK ADAM - 2060.

12 - MOSSAKOWSKI KAROL - 1765.

 

WYNIKI III TURY ELIMINACYJNEJ (19.05.2018):

SEKTOR A. 

1 - LASKOWSKI ADAM - 4100.

2 - ANTONOWICZ JAROSŁAW - 2740.

3 - KALITA PRZEMYSŁAW - 2695.

4 - PÓŁTORAK JAN - 2425.

5 - SYGA STANISŁAW - 2360.

6 - WOŹNIAK MACIEJ - 1915.

7 - WIRASZKA ROBERT - 1750.

8 - WITOS ARKADIUSZ - 1045.

9 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ - 995.

10,5 - KRZYSZYCHA ANDRZEJ - 840.

10,5 - PEŁKA PAWEŁ - 840.

SEKTOR B. 

1 - KRAWCZYK ŁUKASZ - 4045.

2 - PIETRZAK JACEK - 2515.

3 - KURCZYŃSKI MARIUSZ - 2140.

4 - PARCHAN RADOSŁAW - 1420.

5 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ - 1370.

6 - KWIATKOWSKI PRZEMYSŁAW - 1305.

7 - PUŚCION DARIUSZ - 1115.

8 - BIELIŃSKI PIOTR - 895.

9 - FOŁTYN ATRUR - 885.

10 - DZIERŻANOWSKI TOMASZ - 870.

11 - WIRASZKA MARIUSZ - 860.

12 - GODLEWSKI MICHAŁ - 840.

SEKTOR C. 

1 - NIEWIADOMSKI ARTUR - 3205.

2 - CHŁOPECKI PIOTR - 2045.

3 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER - 2020.

4 - BOROWICZ ZBIGNIEW - 1765.

5 - DUDKOWSKI PAWEŁ - 1630.

6 - KUPISZ MAREK - 1175.

7 - LISIAK MARCIN - 1150.

8 - OSTROWSKI MICHAŁ - 1055.

9 - FILIPEK KAMIL - 905.

10 - PYZA PIOTR - 900.

11 - MACIAK TOMASZ - 850.

12 - MIROSŁAW ŁUKASZ - 840.

SEKTOR D. 

1 - PALMOWSKI EMILIAN - 3200.

2 - WIŚNIEWSKI MACIEJ - 2345.

3 - BASAJ SŁAWOMIR - 2235.

4 - KUREK ŁUKASZ - 1920.

5 - PTASIŃSKI PAWEŁ - 1800.

6 - ŚMIETANKA KAROL - 1755.

7 - JADWISZCZAK ANDRZEJ - 1680.

8 - GRZYBOWSKI MACIEJ - 1030.

9 - SMAL MARIUSZ - 1005.

10 - WRÓBEL SYLWESTER - 985.

11 - DEMIANIUK TOMASZ - 980.

 

WYNIKI I TURY ELIMINACYJNEJ (14.04.2018):

SEKTOR A. 

1 - BARTCZAK JAN - 8535.

2 - FOŁTYN ARTUR - 8380.

3 - WIŚNIEWSKI MACIEJ - 8105.

4 - KUPISZ MAREK - 5040.

5 - KRUPIEWSKI RAFAŁ - 4890.

6 - KORYTOWSKI ZBIGNIEW - 4720.

7 - BRZEZOWSKI MICHAŁ - 4685.

8 - PIETRZAK JACEK - 4525.

9 - MACIAK TOMASZ - 4125.

10 - SARWIŃSKI MARIUSZ - 3710.

11 - BASAJ SŁAWOMIR - 3225.

12 - PUŁTORAK JAN - 3045.

13 - GRZYBOWSKI MACIEJ - 2720.

SEKTOR B. 

1 - KRAWCZYK ŁUKASZ - 8955.

2 - SUŁEK MARIUSZ - 7540.

3 - SMAL MARIUSZ - 7260.

4 - GOS FILIP - 7145.

5 - GAŁĄZKA ŁUKASZ - 6920.

6 - KRZYSZYCHA ANDRZEJ - 6510.

7 - KALITA PRZEMYSŁAW - 5765.

8 - ŚWIECKI PIOTR - 5160.

9 - KRAKOWSKI ROBERT - 3825.

10 - POGORZELEC TOMASZ - 3665.

11 - MALICKI PAWEŁ - 3560.

12 - PODOWSKI DAWID - 3360.

13 - OSTROWSKI MICHAŁ - 2835.

SEKTOR C. 

1 - KUREK ŁUKASZ - 9265.

2 - ŚMIETANKA KAROL - 6045.

3 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ - 5200.

4 - ANTONOWICZ JAROSŁAW - 5185.

5 - SYGA STANISŁAW - 5040.

6 - WIRASZKA ROBERT - 4970.

7 - NIEWIADOMSKI ARTUR - 4465.

8 - KRAUZE MIKOŁAJ - 3875.

9 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ - 3735.

10 - OLEWNIK KAMIL - 3585.

11 - PAMIĘTA JAKUB - 3440.

12 - PUŚCION DARIUSZ - 3080.

13 - ZDUNEK PRZEMYSŁAW - 2950.

SEKTOR D. 

1 - FLISEK ADAM - 10440.

2 - KURCZYŃSKI MARIUSZ - 10390.

3 - WITOS ARKADIUSZ - 6465.

4 - LISIAK MARCIN - 6255.

5 - KOWALSKI MARCIN - 6045.

6,5 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER - 5415.

6,5 - GOŁĘBIEWSKI PIOTR - 5415.

8 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK - 5355.

9 - BOROWICZ ZBIGNIEW - 5110.

10 - PYZA PIOTR - 4615.

11 - WIRASZKA MARIUSZ - 4340.

12 - WRÓBEL SYLWESTER - 3845.

13 - URBANIAK SŁAWOMIR - 3355.

 

WYNIKI II TURY ELIMINACYJNEJ (15.04.2018):

SEKTOR A. 

1 - KUPISZ MAREK - 6725.

2 - GAŁĄZKA ŁUKASZ - 6500.

3 - MACIAK TOMASZ - 5600.

4 - GOS FILIP - 5100.

5 - LISIAK MARCIN - 4920.

6 - LEWKOWICZ MARCIN - 4830.

7 - FLISEK ADAM - 4445.

8 - PUŁTORAK JAN - 4080.

9 - MALICKI PAWEŁ - 3710.

10 - JÓŹWIK ARTUR - 3400.

11 - GRZYBOWSKI MACIEJ - 2530.

SEKTOR B. 

1 - PAMIĘTA JAKUB - 8260.

2 - NIEWIADOMSKI ARTUR - 7300.

3 - KOWALSKI MARCIN - 7140.

4 - OLEWNIK KAMIL - 4485.

5 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ - 4115.

6 - KRUPIEWSKI RAFAŁ - 3830.

7 - KALITA PRZEMYSŁAW - 3700.

8 - ŚMIETANKA KAROL - 3660.

9 - WIRASZKA MARIUSZ - 3445.

10 - FOŁTYN ARTUR - 2530.

SEKTOR C. 

1 - SMAL MARIUSZ - 11180.

2 - KRZYSZYCHA ANDRZEJ - 5910.

3 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER - 5715.

4 - SARWIŃSKI MARIUSZ - 5620.

5 - PIETRZAK JACEK - 4995.

6 - WIRASZKA ROBERT - 4500.

7 - ŚWIECKI PIOTR - 4220.

8 - GOŁĘBIEWSKI PIOTR - 3665.

9 - PODOWSKI DAWID - 3565.

10 - BARTCZAK JAN - 3205.

SEKTOR D. 

1 - BRZEZOWSKI MICHAŁ - 20655.

2 - RZEPCZYŃSKI JAKUB - 18225.

3 - KRAWCZYK ŁUKASZ - 16675.

4 - BASAJ SŁAWOMIR - 13400.

5 - SUŁEK MARIUSZ - 11600.

6 - WRÓBEL SYLWESTER - 11040.

7 - SYGA STANISŁAW - 7370.

8 - KRUKOWSKI SZYMON - 5590.

9 - BOROWICZ ZBIGNIEW - 5435.

10 - KOWALCZUK KONRAD - 5380.

11 - ZDUNEK PRZEMYSŁAW - 3405.

 

Zawody spławikowe Match This Canal

- V PUCHAR SKLEPU 03.12.2017r.

WYNIKI:

 

SEKTOR A. 

1 - KOWALSKI MARCIN - 8045.

2 - KUREK ŁUKASZ - 7550.

3 - BRZEZOWSKI MICHAŁ - 6185.

4 - SYGA STANISŁAW - 5545.

5 - FIC PAWEŁ - 5455.

6 - ANTONOWICZ JAROSŁAW - 5235.

7 - ZIEMNIEWICZ DARIUSZ - 5200.

8 - BARTCZAK JAN - 4480.

9 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ - 4220.

10 - WOŁOSIUK SŁAWOMIR - 3810.

11 - MAZUR GRZEGORZ - 3550.

SEKTOR B. 

1 - FILIPEK KAMIL - 6095.

2 - OLEJARZ WOJCIECH - 5410.

3 - GÓRECKI KACPER - 5270.

4 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK - 4985.

5 - ŁUKASIK PAWEŁ - 4670.

6 - PAZIO TOMASZ - 4425.

7 - KOŃPA CEZARY - 3925.

8 - WARDA KRZYSZTOF - 3285.

9 - WYŻYKOWSKI KRZYSZTOF - 2655.

10 - PARZYSZEK MARCIN - 1985.

11 - KASPROWICZ ADRIAN - 1710.

SEKTOR C. 

1 - KUPISZ MAREK - 5530.

2 - WLAZŁO PAWEŁ - 5315.

3 - KRAWCZYK ŁUKASZ - 5210.

4 - PRYMAS ROBERT - 5130.

5 - KORYTOWSKI ZBIGNIEW - 4870.

6 - POGORZELEC TOMASZ - 4470.

7 - FLISEK ADAM - 4110.

8 - RUDNIK DARIUSZ - 3945.

9 - WRÓBEL SYLWESTER - 3810.

10 - STAWICKI MARCIN - 2615.

SEKTOR D. 

1 - BOROWICZ ZBIGNIEW - 5490.

2 - SMAL MARIUSZ - 5250.

3 - KURCZYŃSKI MARIUSZ - 5030.

4 - NIEWIADOMSKI ARTUR - 4895.

5 - WOŹNIAK MACIEJ - 4815.

6 - CHYB ANDRZEJ - 4780.

7 - LASKOWSKI ADAM - 4760.

8 - PARCHAN RADOSŁAW - 4680.

9 - PELC BARTOSZ - 4185.

10 - PUŚCION DARIUSZ - 3995.

SEKTOR E. 

1 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER - 5640.

2 - WITOS ARKADIUSZ - 4810.

3 - KACZMAREK PIOTR - 4590.

4 - KOWALSKI PAWEŁ - 4300.

5 - BOBOWSKI MATEUSZ - 3995.

6 - GOS FILIP - 3610.

7 - FOŁTYN ARTUR - 3505.

8 - PIÓRKOWSKI MARIUSZ - 2970.

9 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ - 2770.

10 - PUŁTORAK JAN - 2560.

 

FINAŁ WLS Match This 2017 

WYNIKI:

https://www.dropbox.com/s/oe3oaavowi4t33y/WLS_MatchThis_I_2017_FINA%C5%81.pdf?dl=0

 

ZAWODY WLS Match This 2017.

WYNIKI  I  TURY ELIMINACYJNEJ:

https://www.dropbox.com/s/98rm2mhllrix989/WLS_MatchThis_I_2017.pdf?dl=0

WYNIKI  II  TURY ELIMINACYJNEJ:

https://www.dropbox.com/s/89ghcgi5ka0luke/WLS_MatchThis_II_2017.pdf?dl=0

WYNIKI  III  TURY ELIMINACYJNEJ:

https://www.dropbox.com/s/l27mhafi83gjyjk/WLS_MatchThis_III_2017.pdf?dl=0

WYNIKI  IV  TURY ELIMINACYJNEJ:

https://www.dropbox.com/s/m8qgwvoyqejagc0/WLS_MatchThis_IV_2017.pdf?dl=0

KLASYFIKACJA GENERALNA PO IV TURACH:

https://www.dropbox.com/s/c7a1e2zblox9o5d/WLS_MatchThis_GENERAL_2017_po_IV.pdf?dl=0

KLASYFIKACJA GENERALNA PO III TURACH (LISTA FINAŁOWA 48 ZAWODNIKÓW):

https://www.dropbox.com/s/gwnem5kkxmo90xw/WLS_MatchThis_GENERAL_2017.pdf?dl=0

 

ZAWODY PUCHAR MatchPRO - MILO 2017.

WYNIKI: 

SEKTOR A. 

1 - ŚMIETANKA KAROL - 9485.

2 - WLAZŁO PAWEŁ - 6885.

3 - KUREK ŁUKASZ - 6605.

4 - GOS FILIP - 6415.

5 - ANTONOWICZ JAROSŁAW - 6375.

6 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER - 6305.

7 - WIECZORKOWSKI PAWEŁ - 4545.

8 - WOŁOSIUK SŁAWOMIR - 4275.

9 - SZPAK PRZEMYSŁAW - 3905.

10 - KĘPKA PAWEŁ - 3790.

11 - OPAŁKA PIOTR - 3570.

SEKTOR B. 

1 - KOŃPA CEZARY - 6075.

2 - FILIPEK KAMIL - 5855.

3 - SMAL MARIUSZ - 5785.

4 - BASAJ SŁAWOMIR - 5480.

5 - RUDNIK DARIUSZ - 5185.

6 - PUŚCION DARIUSZ - 4900.

7 - UCINEK ŁUKASZ - 4450.

8 - PYTKOWSKI PIOTR - 4420.

9 - WARDA KRZYSZTOF - 3850.

10 - FLISEK ADAM - 3130.

11 - KOWALSKI JAROSŁAW - 2760.

SEKTOR C. 

1 - MOSKWA ARTUR - 8480.

2 - POGORZELEC TOMASZ - 8065.

3 - WYŻYKOWSKI KRZYSZTOF - 5210.

4 - WIRASZKA MARIUSZ - 5180.

5 - ZALEWSKI MARCIN - 4980.

6 - WIECZORKOWSKI PIOTR - 4870.

7 - DZIUBA RADOSŁAW - 4535.

8 - FOLTYN ARTUR - 4440.

9 - KRUKOWSKI SZYMON - 4305.

10 - SYGA STANISŁAW - 3755.

10 - WOŹNIAK MACIEJ - 3755.

SEKTOR D. 

1 - ŁAPACZ MATEUSZ - 6470.

2 - DURAJCZYK MATEUSZ - 6155.

3 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ - 5495.

4 - KACZMAREK PIOTR - 5285.

5 - WIŚNIEWSKI MACIEJ - 4850.

6 - KURCZYŃSKI MARIUSZ - 4345.

7 - PIETRZAK JACEK - 4320.

8 - CZUJ MIROSŁAW - 4045.

9 - WITOS ARKADIUSZ - 3805.

10 - ŚLIWIŃSKI PIOTR - 3290.

11 - KUBERSKI KONRAD - 3210.

SEKTOR E. 

1 - ZALEWSKI KRZYSZTOF - 6770.

2 - BRZEZOWSKI MICHAŁ - 6300.

3 - KORYTOWSKI ZBIGNIEW - 5625.

4 - JADWISZCZAK ANDRZEJ - 5200,

5 - BOROWICZ ZBIGNIEW - 4905.

6 - KARKOWSKI JACEK - 4425.

7 - BARTCZAK JAN - 4340.

8 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK - 4230.

9 - KUNA JACEK - 4205.

10 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ - 2550.

SEKTOR F. 

1 - KOWALSKI MARCIN - 7675.

2 - KUPISZ MAREK - 5240.

3 - BŁAŻEJEWSKI MAREK - 5080.

4 - MALICKI PAWEŁ - 4245.

5 - PIETRZYKOWSKI KRZYSZTOF - 4215.

6 - BOBOWSKI MATEUSZ - 4190.

7 - PARCHAN RADOSŁAW - 3920.

8 - NIEWIADOMSKI ARTUR - 3435.

9 - WIRASZKA ROBERT - 3290.

10 - PIETRZYK SZYMON - 3205.

11 - SZTYBER KRZYSZTOF - 1745.

 

ZAWODY PUCHAR JESIENI 2017.

WYNIKI: 

SEKTOR A. 

1 - KUPISZ MAREK - 6375.

2 - ZALEWSKI KRZYSZTOF - 5945.

3 - KURCZYŃSKI MARIUSZ - 5575.

4 - GAŁĄZKA ŁUKASZ - 5375.

5 - SUSZCZYŃSKI MATEUSZ - 5120.

6 - KUREK MATEUSZ - 5100.

7 - PYTKOWSKI PIOTR - 4815.

8 - PIETRUCHA PAWEŁ - 4580.

9 - WOŹNIAK MACIEJ - 3865.

10 - KOTLARSKI PAWEŁ - 3340.

11 - ZAJKOWSKI RAFAŁ - 3315.

12 - POGORZELEC TOMASZ - 3025.

13 - WIECZORKOWSKI PAWEŁ - 3020.

14 - DZIERŻANOWSKI TOMASZ - 2555.

15 - GRZYBOWSKI MACIEJ - 2035.

SEKTOR B. 

1 - PARCHAN RADOSŁAW - 6100.

2 - NIEWIADOMSKI ARTUR - 5945.

3 - LASKOWSKI ADAM - 5530.

4 - KRZYŻAK BARTEK - 3470.

5 - KLIMEK KRZYSZTOF - 3250.

6 - ANTONOWICZ JAROSŁAW - 3230.

7 - KUREK ŁUKASZ - 3145.

8 - WIECZORKOWSKI PIOTR - 2905.

9 - LEWKOWICZ MARCIN - 2900.

10 - RUSEK JAKUB - 2680.

11 - KOBUSIŃSKI TOMASZ - 2615.

12 - NIEWIADOMSKI TOMASZ - 2410.

13 - KOSIAREK KRZYSZTOF - 2335.

14 - PÓŁTORAK JAN - 1910.

15 - WICHROWSKI CEZARY - 1865.

SEKTOR C. 

1 - KOŃPA CEZARY - 6290.

2 - RADOMSKI KAZIMIERZ - 5550.

3 - WARDA KRZYSZTOF - 5530.

4 - BASAJ SŁAWOMIR - 5395.

5 - ŁAPACZ MATEUSZ - 5340.

6 - BARTCZAK JAN - 5090.

7 - FLISEK ADAM - 4780.

8 - KLIMCZAK RAFAŁ - 4500.

9 - ŁUKASIK PAWEŁ - 4405.

10 - WITOS ARKADIUSZ - 4300.

11 - PEŁKA PAWEŁ - 4235.

12 - STACHURSKI MAREK - 4130.

13 - DURAJCZYK MATEUSZ - 3905.

14 - RUDNIK DARIUSZ - 3855.

15 - MALICKI PAWEŁ - 3345.

 

ZAWODY PUCHAR LATA 2017.

WYNIKI: 

SEKTOR A. 

1 - JÓŹWIK ARTUR - 2840.

2 - WOŹNIEL ROBERT - 2785.

3 - KRAWCZYK ŁUKASZ - 2350.

4 - SZPAK PRZEMYSŁAW - 2110.

5 - ZDUNEK PRZEMYSŁAW - 1425.

6 - PARCHAN RADOSŁAW - 1415.

7 - JADWISZCZAK ANDRZEJ - 1355.

8 - LEWKOWICZ MARCIN - 1315.

9 - WRÓBEL SYLWESTER - 1285.

10 - KOTLARSKI PAWEŁ - 1205.

11 - FOLTYN ARTUR - 1185.

12 - PODOWSKI ARTUR - 1120.

13 - GRZYBOWSKI MACIEJ - 1060.

14 - DOLINA KONRAD - 1050.

15 - LASKOWSKI ADAM - 860.

 

SEKTOR B. 

1 - TRZASKOWSKI MAREK - 3000.

2 - KUREK MARIUSZ - 2550.

3 - DZIERŻANOWSKI TOMASZ - 2130.

4 - GOS FILIP - 2005.

5 - WIECZORKOWSKI PIOTR - 1990.

6 - KOBUSIŃSKI TOMASZ - 1925.

7 - KOŃPA CEZARY - 1825.

8 - KRAKOWSKI PRZEMYSŁAW - 1405.

9 - NIEWIADOMSKI ARTUR - 1255.

10 - BŁAŻEJEWSKI PAWEŁ - 1030.

11 - KRUKOWSKI SZYMON - 1015.

12 - PIETRZAK JACEK - 1000.

13 - WITOS ARKADIUSZ - 900.

14 - WARDA KRZYSZTOF - 0.

 

SEKTOR C. 

1 - SUŁEK MARIUSZ - 4265.

2 - SYGA STANISŁAW 4140.

3 - WIECZORKOWSKI PAWEŁ - 3940.

4 - KURCZYŃSKI MARIUSZ - 3370.

5 - KOŁAKOWSKI KONRAD - 2770.

6 - STACHURSKI MAREK - 1925.

7 - PODOWSKI ADRIAN - 1905.

8 - PÓŁTORAK JAN - 1655.

9 - WIELECHOWSKI KACPER - 1610.

10 - MALICKI PAWEŁ - 1600.

11 - WIERESZKA DARIUSZ - 1365.

12 - ŁUKASIK PAWEŁ - 1355.

13 - KLIMEK RAFAŁ - 1230.

14 - ANTONOWICZ JAROSŁAW - 1065.

 

 

 

ZAWODY Match This TEAM 2017.

WYNIKI:

1. MATCH THIS TEAM.
- Woźniel Robert - 4915.

- Niewiadomski Artur - 3150.

2. S.J. LEGIONOWO TEAM.
- Basaj Sławomir - 3825.

- Antonowicz Jarosław - 4055.

3. GÓREK TEAM.
- Kazimierczak Sylwester -1215.

- Wlazło Paweł - 3280.

4. MAC JACK TEAM CIECHANÓW.
- Pietrzak Jacek - 2220.

- Kołakowski Konrad - 1855. 

5. ŁOWCY OŻARÓW TEAM.
- Włodarski Marian - 2865.

- Puścion Dariusz - 1070. 

6. TUXEDO TEAM.
- Błażejewski Paweł - 1330.

- Kopczyński Grzegorz - 1610.

 7. RACZEK SENSAS TEAM BEŁCHATÓW.
- Dobrowolski Piotr - 1880.

- Brancewicz Bartłomiej - 1715.

 8. GRÓJEC TEAM.
- Klepacz Daniel -920.

- Kuberski Konrad - 1715.

9. CARP TEAM GRODZISK MAZOWIECKI.
- Laskowski Adam - 1940.

- Parchan Radosław - 1175.
 
10. PARADOX TEAM.
- Wiraszka Mariusz - 1330.

- Dziuba Radosław - 1090.

 11. ABUŚ TEAM.
- Śmietanka Karol - 1600.

- Smal Mariusz - 885.

12. SPEJSON I WALO TEAM.
- Grzybowski Maciej - 1140.

- Brodzik Mateusz - 1205.

13. FASU & SUFA TEAM.
- Urbaniak Sławomir - 1115.

- Flisek Adam - 1260.

 14. MATCH ANGLERS TEAM.
- Zbigniew Borowicz - 1415.

- Szymon Krukowski - 805.

 15. HOLIDAY TEAM.
- Łukasik Paweł - 1065.

- Klimczak Rafał - 1020.

16. MAC JACK TEAM DZIAŁDOWO.
- Krawczyk Łukasz - 965.

- Zdunek Przemysław - 965.
 
17. OTWOCK TEAM.
- Syga Stanisław - 830.

- Gos Filip - 860.

 

Zawody spławikowe Match This Canal

- IV PUCHAR SKLEPU

WYNIKI:

https://www.dropbox.com/s/635tzoakpgqb7fb/MATCHTHIS_PUCHAR%20SKLEPU%2019032017.pdf?dl=0

 

FINAŁ WLS Match This 

WYNIKI: 

https://www.dropbox.com/s/5rne2gndcnmbqx4/WLS_2016_FINA%C5%81.pdf?dl=0

Zdjecia z finału:

https://photos.google.com/share/AF1QipNc0lEpjxpgmvEbCKuhE9DfMwAYQXr8uAPHsVtx2uXgUwehrJTegdzp5tJ-f0LBhQ?key=VGpEd1BVVi02WmliQWtSbWozUG4tTmR5MXVjbVVB

 

 

ZAWODY Match This 22.10.2016

SEKTOR  A. 

1 - GODLEWSKI MICHAŁ - 5470.

2 - BASAJ SŁAWOMIR - 5330.

3 - STAROŃ SŁAWOMIR - 4750.

4 - KLIMEK KRZYSZTOF - 4710.

5 - JAŁOSZYŃSKI BOGDAN - 4500.

6 - WĄSIK BOGDAN - 4000.

7 - JASIK MARIUSZ - 3510.

8 - GOS FILIP - 3340.

 SEKTOR  B. 

1 - KUREK MARIUSZ - 3920.

2 - WOŹNIAK MACIEJ - 3710.

3 - KRUPIŃSKI TOMASZ - 3550.

4 - FLISEK ADAM - 3360.

5 - NIEWIADOMSKI ARTUR - 3170.

6 - LASKOWSKI ADAM - 3050.

7 - KUPISZ MAREK - 3010.

8 - ANTONOWICZ JAROSŁAW - 2950.

 SEKTOR  C.

1 - PUŚCION DARIUSZ - 3970.

2 - WARDA KRZYSZTOF - 3520.

3 - MIERZEJEWSKI MACIEJ - 3310.

4 - TOBIASZ ROBERT - 3250.

5 - KURCZYŃSKI MARIUSZ - 3170.

6 - KOTLARSKI PAWEŁ - 3070.

7 - WOŹNIEL ROBERT - 3060.

8 - ŁUKASIK PAWEŁ - 2540.

 

ZAWODY PUCHAR JESIENI Match This 

SEKTOR  A. 

1 - ŁUKASIK PAWEŁ - 5600.

2 - FLISEK ADAM - 4670.

3 - ANTONOWICZ JAROSŁAW - 4510.

4 - KUBERSKI KONRAD - 4390.

5 - KOTLARSKI PAWEŁ - 4180.

6 - WOŹNIEL ROBERT - 3920.

7 - STACHURSKI MAREK - 3690.

8 - LASKOWSKI ADAM - 3410.

9 - SZAMSZUR WOJCIECH - 3240. 

10 - POGORZELEC TOMASZ - 2850.

11 - GOS FILIP - 2840.

12 - DURAJCZYK MATEUSZ - 2780.

13 - WŁODARSKI MARIAN - 2750.

 SEKTOR  B. 

1 - JAŁOSZYŃSKI BOGDAN - 3270.

2 - WARDA KRZYSZTOF - 3020.

3 - PAMIĘTA JAKUB - 2770.

4 - KLIMEK KRZYSZTOF - 2350.

5 - GAJCY PATRYK - 2210.

6 - WOŁOSZYN ANDRZEJ - 2170.

7 - KUREK MARIUSZ - 2080.

8 - DZIERŻANOWSKI TOMASZ - 1910.

9 - PLUTA JACEK - 1680.

10 - BARTCZAK JAN - 1650.

11 - KUBASIŃSKI TOMASZ - 1560.

12 - KOWALCZUK KONRAD - 1490.

 SEKTOR  C.

1 - KLEPACZ DANIEL 3040.

2 - GODLEWSKI MICHAŁ - 2560.

3 - BOBOWSKI MATEUSZ - 2190.

4 - ZALEWSKI MARCIN - 2030.

5 - KURCZYŃSKI MARIUSZ - 1980.

6 - PUŚCION DARIUSZ - 1950.

7 - SYGA STANISŁAW - 1600.

8 - KRUKOWSKI SZYMON - 1450.

9 - ZALEWSKI KRZYSZTOF - 1360.

9 - OPAŁKA PIOTR - 1360.

10 - URBAŃSKI TOMASZ - 1200.

11 - CHELLIH JACEK - 1110.

 

ZAWODY WLS Match This 2016

LISTA FINAŁOWA PO UWZGLĘDNIENIU DWÓCH NAJLEPSZYCH WYNIKÓW (52 FINALISTÓW):

https://www.dropbox.com/s/pzhm9qvupg6u4ma/WLS_MatchThis_I_Generalka_Final.pdf?dl=0 

 

ZAWODY WLS Match This

WYNIKI  III  TURY ELIMINACYJNEJ:

https://www.dropbox.com/s/q8ffz3cstpmmhtc/WLS_MatchThis_III.pdf?dl=0

KLASYFIKACJA GENERALNA PO III TURACH (UWZGLĘDNIONE WSZYSTKIE TRZY WYNIKI ZAWODÓW ELIMINACYJNYCH):

https://www.dropbox.com/s/is9q7ygjz8h37pz/WLS_MatchThis_I_Generalka_Ogolna.pdf?dl=0

 

ZAWODY MAVER CARP 2016. HALINÓW 20.08.

 SEKTOR  A. 

1 - GADOMSKI MARCIN - 8270.

2 - GRZEGORSKI GRZEGORZ - 8140.

3 - JANISZEWSKI ARTUR - 6280.

4 - FRELISZKA PAWEŁ - 5700.

5 - WOŹNIEL ROBERT - 1580.

7 - STARCZEWSKI LESZEK - 1090.

7 - WARZYŃSKI KRZYSZTOF - 1000.

8 - ŚLIWIŃSKI PIOTR - 380. 

 SEKTOR  B. 

1 - BRZOZOWSKI KRZYSZTOF - 11850.

2 - KASPRZAK SŁAWOMIR - 10820.

3 - PODOBAS MAREK - 8950.

4 - JAROSŁAWSKI JACEK - 8630.

5 - WOJNO RADOSŁAW - 5310.

6 - WARDA KRZYSZTOF - 5110.

7 - DUSZAK MARCIN - 3110.

8 - KOZŁOWSKI TOMASZ - 0.

 SEKTOR  C.

1 - JAWORSKI DARIUSZ - 26380.

2 - KRYMSKI DARIUSZ - 22490.

3 - WALICKI JAROSŁAW 20020.

4 - ZIELIŃSKI ADAM - 16240.

5 - BRZOZOWSKI RYSZARD - 15800.

6 - BUZES MARIUSZ - 13980.

7 - DAWIDZIUK SYLWESTER - 10050.

8 - ZIMNY KAMIL - 7590.

 SEKTOR  D.

1 - KOZŁOWSKI JACEK - 3970.

2 - ZAJKOWSKI RAFAŁ - 3840.

3 - MARKOWICZ WOJCIECH - 3210.

4 - KACZMAREK ZBIGNIEW - 2360.

5 - KOZŁOWSKI MARIUSZ - 1240.

6 - MARTINEZ BERNART - 860.

7 - KRZYCKI ARKADIUSZ - 0.

 

ZAWODY WLS Match This 2016.

WYNIKI  II  TURY ELIMINACYJNEJ:

https://www.dropbox.com/s/88ujvdyytb29yyz/WLS_MatchThis_II.pdf?dl=0

KLASYFIKACJA GENERALNA PO II TURACH:

https://www.dropbox.com/s/xxht0klx338blmj/WLS_MatchThis_Generalka_22062016.pdf?dl=0

 ZDJĘCIA Z  II  TURY

 

 

ZAWODY WLS Match This 2016.

WYNIKI  I  TURY ELIMINACYJNEJ:

https://www.dropbox.com/s/bxm7o58knxq9d9r/WLS_MatchThis_I.pdf?dl=0

KLASYFIKACJA GENERALNA:

https://www.dropbox.com/s/p98ns02y088p6aq/WLS_MatchThis_I_Generalka.pdf?dl=0

 ZDJĘCIA Z  I  TURY

https://goo.gl/photos/rzPnhRZk6QP7gsEq5

 

 

Wyniki z VII zawodów MATCH THIS 2015

- ZAKOŃCZENIE SEZONU.

https://www.dropbox.com/s/134j3cfo3j9t030/Wyniki_MatchThis_13122015.pdf?dl=0

 

Wyniki z VI zawodów MATCH THIS CANAL 2015.

https://www.dropbox.com/s/qws8jac36ohc573/Wyniki_MatchThis_05122015.pdf?dl=0

 

Wyniki z zawodów MEGA MATCH THIS CANAL 2015 - III PUCHAR SKLEPU

https://www.dropbox.com/s/kb28y1j1877or31/Wyniki_MatchThis_29112015.pdf?dl=0 

 

Zdjęcia z zawodów MEGA MATCH THIS CANAL 2015 - III PUCHAR SKLEPU

https://goo.gl/photos/7rbzNebtQNDoGmRx6

 

TARGI WĘDKARSKIE RYBOMANIA - LUBLIN 2015.

https://goo.gl/photos/AhUYzRReSnwnTXTo6

 

Wyniki z IV zawodów MATCH THIS 2015

 

Wyniki z III zawodów MATCH THIS 2015

https://www.dropbox.com/s/lx8zrwwaoqcdism/Wyniki_MatchThis_11112015.pdf?dl=0

 

 

Zdjęcia z II zawodów MEGA MATCH THIS 2015

https://goo.gl/photos/tsATi64W4TDVrwar9

Wyniki końcowe zawodów MEGA MATCH THIS 2015 

https://www.dropbox.com/s/517t2uyw3r0ptih/Wyniki_MatchThis_07-08112015.pdf?dl=0

 

 

 

I Zawody Match This Canal

- otwarcie sezonu spławikowego 2015.

WYNIKI:

SEKTOR A - SENIOR

1 - ANDRZEJ GILUK - 5660.

2 - MARCIN DUSZAK - 4530.

3 - SŁAWOMIR BASAJ - 4470.

4 - MARIUSZ PUCHALSKI - 3380.

5 - DARIUSZ PUŚCION - 3180.

6 - MATEUSZ ŁAPACZ - 2970.

7 - MARCIN KOWALSKI - 2820.

8 - PAWEŁ PTASIŃSKI - 2780. 

9 - PIOTR BIELIŃSKI - 2650.

10 - ADAM FLISEK - 2130.

11 - BARTOSZ SZUMIDŁO - 1800.

12 - PAWEŁ WITKOWSKI - 1460.

13 - KAMIL WIECZOREK - 1350.

 

SEKTOR B - SENIOR

1 - ARTUR NIEWIADOMSKI - 4270.

2 - PAWEŁ WLAZŁO - 3080.

3 - MICHAŁ BRZEZOWSKI - 2460.

4 - MARIUSZ KURCZYŃSKI - 2320.

5 - GRZEGORZ PACIOREK - 1950.

5 - MAREK STACHURSKI - 1950.

6 - TOMASZ POGORZELEC - 1840.

7 - PIOTR GOŁĘBIEWSKI - 1510. 

8 - ADAM LASKOWSKI - 1410.

8 - GRZEGORZ BEDNAREK - 1410.

9 - DARIUSZ BOGUCKI - 1380.

10 - WOJCIECH KAMIŃSKI - 1130.

11 - KONDRAD KOWALCZUK - 950.

 

SEKTOR C - SENIOR

1 - KAROL ŚMIETANKA - 3880.

2 - JAROSŁAW ANTONOWICZ - 2640.

3 - TOMASZ KRUPIŃSKI - 1640.

4 - JACEK WYSOCKI - 1500.

5 - MIKAŁAJ KRAUZE - 1360.

6 - PAWEŁ KOTLARSKI - 1300.

7 - PAWEŁ IWANIUK - 1260.

8 - JAN BARTCZAK - 1080. 

9 - STANISŁAW SYGA - 1060.

10 - JAKUB SZYMAŃSKI - 1040.

11 - SŁAWOMIR URBANIAK - 1020.

12 - MARIUSZ FORTUNA - 940.

13 - PRZEMYSŁAW JARZYŃSKI - 900.

 

SEKTOR D - SENIOR

1 - KACPER GÓRECKI - 4540.

2 - GRZEGORZ KOPCZYŃSKI - 2860.

3 - MARIUSZ PARZYCH - 2380.

4 - MAREK KUPISZ - 1780.

5 - PRZEMYSŁAW FLORCZUK - 1540.

6 - PAWEŁ ŁUKASIUK - 1480.

7 - EMILIAN PALMOWSKI - 1400.

8 - MACIEJ GRZYBOWSKI - 1380.

8 - PAWEŁ DUDKOWSKI - 1380. 

9 - PIOTR ŚLIWIŃSKI - 1240.

10 - MAREK PODOBAS - 1180.

11 - ANDRZEJ KRUSZEWSKI - 1060.

12 - MICHAŁ RUMIK - 920.

 

SEKTOR E - MŁODZIEŻ

1 - AGNIESZKA OWCZARCZUK - 1600.

2 - KAROLINA PIECZKO - 1300.

3 - JAKUB PAMIĘTA - 1180.

4 - ADRIAN KOSTRZEWSKI - 1160.

5 - MARTYNA RUDNIK - 1060.

6 - MATEUSZ DURAJCZYK- 1040.

7 - MAGDA JASIŃSKA - 1020.

8 - MATEUSZ SUSZYŃSKI - 960.

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM !!!

 


 

ZDJĘCIA Z POKAZU

 

 

 "II Puchar Match This" - Canal Aleksandrów

FILM Z ZAWODÓW " II Puchar Match This"

ZDJĘCIA Z ZAWODÓW " II Puchar Match This"

https://plus.google.com/u/0/photos/110942736486073285473/albums/6085383016231482049

SEKTOR A

1 - MACIEJ CHŁOPECKI - 9270.

2 - ANDRZEJ KRZYSZYCHA - 7370.

3 - DAMIAN WIATRAK - 5830.

4 - MARIUSZ KUREK - 5450.

5 - ROBERT KOWALCZYK - 5330.

6 - MAREK WOŁOSZYN - 4830.

7 - ANDRZEJ GILUK - 4300.

8 - PIOTR CHŁOPECKI - 4100.

9 - ARTUR NOWAK - 3920.

10 - PAWEŁ KOTLARSKI - 3730.

11 - PIOTR PYTKOWSKI - 3570.

12 - MICHAŁ JANUSZ - 3390.

13 - JAKUB PAMIĘTA - 2880.

14 - TOMASZ POGORZELEC - 2760.

15 - MAREK PODOBAS - 2520.

16 - MARCIN LEWKOWICZ - 2150.

 

SEKTOR B 

1 - ARTUR NIEWIADOMSKI - 6790.

2 - BARTŁOMIEJ SZUMIDŁO - 6770.

3 - MARCIN DUSZAK - 6750.

4 - MACIEJ MIERZEJEWSKI - 5650.

5 - SŁAWOMIR STAROŃ - 5130.

6 - JAROSŁAW KOMOROWSKI - 4130.

6 - PAWEŁ FRELISZKA - 4130.

7 - BOGDAN WĄSIK - 4120.

8 - JAROSŁAW GREGUŁA - 3970.

10 - ADAM LASKOWSKI - 3900.

11 - JAKUB SZYMAŃSKI - 3530.

12 - MATEUSZ ŁAPACZ - 3370.

11 - RAFAŁ BOBOWSKI - 3300.

13 - MARIUSZ FORTUNA - 2950.

14 - MAREK RATAJSKI - 2690.

 

SEKTOR C

1 - MAREK STACHURSKI - 9800.

2 - SŁAWOMIR BASAJ - 9720.

3 - JAROSŁAW ANTONOWICZ - 8220.

4 - JAROSŁAW BUKIEL - 7880.

5 - PIOTR LELENIAK - 7720.

6 - KRZYSZTOF SKOWROŃSKI - 7560.

7 - GRZEGORZ PACIOREK - 6620.

8 - MARIUSZ BUZES - 5880.

9 - JAROSŁAW WALICKI - 5840.

10 - ADAM FLISEK - 5660.

11 - PIOTR KRUPIŃSKI - 5500.

12 - MARIUSZ PUCHALSKI - 5180.

13 - JAN BARTCZAK - 3640.

14 - JACEK PLUTA - 2900.

15 - MATEUSZ DURAJCZYK - 2320.

 

NAJWIĘKSZĄ RYBĘ ZAWODÓW ZŁAPAŁ ADAM LASKOWSKI - LESZCZ 790 GRAM.

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zawody wędkarskie "V Memoriał Zygmunta Bukraka"

 

 

KATEGORIA KOBIET:

 

1 - Kotlarska Agnieszka - 550.

 

2 - Owczarczuk Agnieszka - 410.

 

3 - Grudzińska Krystyna - 220.

 

KATEGORIA KADETÓW:

1 - Kucharski Szymon - 840.

2 - Rudnik Martyna - 650.

3 - Łojek Daniel - 250.

 

KATEGORIA JUNIORÓW:

 

1 - Walkiewicz Albert - 560.

2 - Jasińska Magdalena - 440.

3 - Pamięta Jakub - 350.

4 - Krzyżak Bartosz - 310.

5 - Sasin Piotr - 295.

6 - Łojek Patryk - 250.

7 - Łuczka Michał - 230.

 

 

KATEGORIA MĘŻCZYZN:

 

1 - Turek Krzysztof - 1960.

2 - TurekMateusz - 1185.

3 - Kamiński Wojciech - 1095.

4 - Niemiec Adam - 1610.

5 - Bajno Zbigniew - 470.

6 - Mazurczak Grzegorz - 460.

7 - Bukrak Krzysztof - 1505.

8 - Woźniel Robert - 440.

9 - Kotlarski Paweł - 375.

10 - Kurczyński Mariusz - 1450.

11 - Gregorek Piotr - 375.

12 - Warda Krzysztof - 360.

13 - Ostrowski Marcin - 1160.

14 - Ziemnicki Piotr - 370.

15 - Mikulski Marcin - 345.

16 - Pogorzelec Tomasz - 680.

17 - Pytkowski Piotr - 340.

18 - Krzyszycha Andrzej - 280.

19 - Sobotka Sławomir - 585.

20 - Krupiński Tomasz - 280.

21 - Winiarski Marek - 220.

22 - Giluk Andrzej - 570.

23 - Wichrowski Krzysztof - 240.

24 - Antoczowicz Jarosław - 115.

25 - Ratajski Marek - 440.

26 - Strąk Sławomir - 235.

27 - Siwek Henryk - 110.

28 - Piórkowski Feliks - 325.

29 - Komorowski Jarosław - 180.

30 - Trzaskowski Marek - 60.

31 - Owczarczuk Mirosław - 300.

32 - Kosakowski Piotr - 175.

33 - Kurek Mariusz - 50.

34 - Wysocki Radosław - 275.

35 - Cękalski Marcin - 170.

36 - Paciorek Grzegorz - 45.

37 - Ptasiński Paweł - 210,

38 - Wójcik Józef - 90.

39 - Wiatrak Damian - 35.

40 - Wójtowicz Łukasz - 180.

41 - Urbański Tomasz - 75.

42 - Podobas Marek - 30.

43 - Kowalski Dariusz - 55.

44 - Tandecki Grzegorz - 35.

45 - Jasielon Wiesław - 25.

46 - Kowalczyk Grzegorz - 20.

47 - Cudny Piotr - 0.

48 - Możdzonek Robert - 0.

49 - Jachacy Marek - 0.

50 - Śliwiński Piotr - 0.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcia z II zawodów spławikowych Match This Canal 2014

https://plus.google.com/u/0/photos/110942736486073285473/albums/6067384204003662737

 

II ZAWODY Spławikowe Match This Canal 2014

 

SEKTOR U-16.

1 - JAKUB PAMIĘTA - 2060.

2 - JAKUB SZCZYPIORSKI - 1980.

3 - MICHAŁ ŁUCZKA - 1600.

4 - PAWEŁ PAŁUBIŃSKI - 1500.

5 - KRZYSZTOF SZUBIERAJSKI - 1420.

6 - PATRYCJA PAWLIKOWSKA - 1260.

6 - MATEUSZ DURAJCZYK - 1260.

6 - RAFAŁ SZCZYPIORSKI - 1260.

7 - PAWEŁ PIETRUCHA - 1140.

7 - BARTEK KRZYŻAK - 1140.

8 - MARCIN KRZEMIŃSKI - 1000.

9 - MAKSYMILIAN BOGACKI - 960.

 

SEKTOR A (SENIORZY)

1 - MARCIN DUSZAK - 2980.

2 - JAROSŁAW WALICKI - 2160.

3 - MARIUSZ KURCZYŃSKI - 1980.

4 - MICHAŁ PIWOŃSKI - 1860.

5 - BARTŁOMIEJ CHMIEL - 1460.

6 - TOMASZ KRUPIŃSKI - 1240. 

7 - GRZEGORZ PACIOREK - 1020.

8 - MARIUSZ KUREK - 1000.

9 - PIOTR ŚLIWIŃSKI - 920.

10 - JAROSŁAW KOMOROWSKI - 0.

 

SEKTOR B (SENIORZY)

1 - GRZEGORZ MAZURCZAK - 2960.

2 - PAWEŁ FIC - 2160.

3 - MAREK RATAJSKI - 2100.

4 - MARIUSZ SUŁEK - 1660.

5 - MACIEJ CHŁOPECKI - 1640.

6 - MARIAN WŁODARSKI - 1600.

7 - KRZYSZTOF WARDA - 1360.

8 - MIROSŁAW MIROWSKI - 1280.

9 - DAMIAN WIATRAK - 1100.

10 - MARCIN HUDAŃSKI - 1080.

11 - JAN BARTCZAK - 1060.

 

SEKTOR C (SENIORZY)

1 - MATEUSZ GLINKA - 2380.

2 - MATEUSZ TUREK - 1910.

3 - PIOTR CHŁOPECKI - 1760.

4 - ARTUR NIEWIADOMSKI - 1340.

5 - SŁAWOMIR BASAJ - 1310.

6 - EMILIAN PALMOWSKI - 1200.

7 - DARIUSZ PUŚCION - 1110.

8 - MAREK STACHURSKI - 1050.

9 - JAROSŁAW ANTONOWICZ - 1030.

10 - ADAM KRYSZCZAK - 950.

11 - JÓZEF WÓJCIK - 900.

 

SEKTOR D (SENIORZY)

1 - ARTUR OLEWNICZAK - 2520.

2 - SŁAWOMIR URBANIAK - 2450.

3 - PAWEŁ PTASIŃSKI - 2270.

4 - PAWEŁ KOTLARSKI - 1470.

5 - WOJCIECH KAMIŃSKI - 1260.

6 - JAKUB SZYMAŃSKI - 1210.

7 - MATEUSZ ŁAPACZ - 1200.

8 - AGNIESZKA KOTLARSKA - 1170.

9 - PAWEŁ FRELISZKA - 990.

10 - DARIUSZ FABJAŃCZUK - 970.

11 - JACEK PLUTA - 0.

 

NAJWIĘKSZĄ RYBA ZAWODÓW BYŁ LESZCZ O WADZE 790G ZŁOWIONY PRZEZ ADAMA LASKOWSKIEGO.

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

II ZAWODY Match This Carp 2014

 

SEKTOR A

1 - KRZYSZTOF WARDA - 33240.

2 - RAFAŁ ZAJKOWSKI - 30470.

3 - MARCIN DUSZAK - 24850.

4 - STANISŁAW SYGA - 16330.

5 - SŁAWOMIR URBANIAK - 0.

SEKTOR B

1 - ADAM KRUK - 52200.

2 - RYSZARD BRZOZOWSKI - 45880.

3 - TOMASZ POGORZELEC - 30140.

4 - ROBERT WOŹNIEL - 19900.

5 - MARIUSZ KUREK - 13140.

6 - TOMASZ GOLL - 4006.

 

SEKTOR C

1 - KRZYSZTOF BRZOZOWSKI - 32600.

2 - PAWEŁ FRELISZKA - 20400.

3 - ANDRZEJ GILUK - 18690.

4 - KRZYSZTOF SKOWROŃSKI - 11850.

5 - PIOTR ŚLIWIŃSKI - 10280.

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

I ZAWODY Match This Carp 2014

 

SEKTOR A

1 - KRZYSZTOF BRZOZOWSKI - 33060.

2 - MARCIN DUSZAK - 20840.

3 - PAWEŁ FRELISZKA - 13130.

4 - KRZYSZTOF WARDA - 11440.

5 - KRZYSZTOF SZUBIERAJSKI - 5100.

6 - TOMASZ KOZŁOWSKI - 4160.

7 - KAZIMIERZ KOZŁOWSKI - 3870.

8 - ŚLIWIŃSKI PIOTR - 0.

 

SEKTOR B 

1 - KLAUDIUSZ DĘBOWSKI - 31680.

2 - WOJCIECH OLEJARZ - 20710.

3 - LESZEK TARCZEWSKI - 20430.

4 - MARLENA MATCZAK - 19780.

5 - ARTUR MATCZAK - 18740.

6 - MARIUSZ KUREK - 13630.

7 - JAN BARTCZAK - 10860.

8 - ŁUKASZ PAUROWICZ - 0.

 

SEKTOR C

1 - RYSZARD BRZOZOWSKI - 14900.

2 - MAREK PODOBAS - 14350.

3 - MICHAŁ PIWOŃSKI - 12400.

4 - ROBERT WOŹNIEL - 8800.

5 - PAWEŁ DZIEGIEĆ - 7730.

6 - MACIEJ MIERZEJEWSKI - 7560.

7 - JACEK KOZŁOWSKI - 6570.

8 - ANDRZEJ KRZYSZYCHA - 4800.

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ZAWODY - OTWACIE SEZONU SPŁAWIKOWEGO MATCH THIS CANAL 2014. 

 

 

Pokaz MATCH THIS MAVER 2014

Zdjęcia z pokazu.

https://plus.google.com/photos/107077809877556464562/albums/5970698069634344257?authkey=CImz35_AnpjTvAE

 

 

TABELA PRZELICZENIOWA GRAMATUR ANGIELSKICH SPŁAWIKÓW NA GRAMATURY POLSKIE

Gramatura Ilość i wielkość śrucin potrzebnych do wyważenia
3x10 = 0.10g
(2 x Nr10 )
4x10 = 0.15g
(3 x Nr9 )
4x12 = 0.2g
(5x Nr10 )
4x14 = 0.4g
(6 x Nr8 )
4x16 = 0.5g
(8x Nr8 )
4x18 = 0.75g
(3 x Nr3 )
4x20 = 1g
(4 x Nr3 )
5x20 = 1.25g
(5 x Nr3 )
6x20 = 1.5g
(6 x Nr3 )

 

ZDJĘCIA Z ZAWODÓW Match This Canal 2013

RELACJA Z ZAWODÓW Match This Canal 2013

 

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

RABATY

od 150 zł  -  399 zł  -  4  %

od 400 zł

 -  999 zł -  5,5  %
od 1000 zł  - ......... -  7  %

 

Sklep internetowy Shoper.pl